Öğr. Gör. Göksu COŞKUNLAR

1977 yılında İstanbul’da doğdu. 1988 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı

Sahne Sanatları Bölümü, Bale Anasanat Dalı, Bale Dansçılığı Sanat Dalı'na öğrenci olarak girdi. 1995 yılında Bale Anasanat Dalı Lise devresinden mezun olarak Bale Anasanat Dalı, Koreoloji-Koreografı Sanat Dalı'nda lisans eğitimine başladı. Lisans eğitimi süresince merkezi Ingiltere'de bulunan Royal Academy of Dancing bünyesindeki The Benesh Insfifude of Choreology'nin dışarıdan bitirme (external) sınavlarına girerek, Elemantary seviyesindeki Klasik Solo, Pas de Deux, Scoring, Contemporary ve Intermediate seviyesindeki Klasik Solo sınavlarını başarıyla tamamlayarak sertifika aldı. 1999 yılında mezun oldu.

2000-2002 yılları arasında E.Ü. Türk Musikisi Konservatuvarı Halk Oyunları Bölümünde Klasik Bale ve Modern Dans derslerini verdi.

2002 yılında Bale Anasanat Dalı, Koreoloji-Koreografi Sanat Dalında Yüksek Lisans programına başladı.

2005-2012 yılları arasında A.Ü. DTCF Tiyatro Bölümü Programındaki Dans ve Hareket derslerini üstlendi.

2005 yılında Bale Anasanat Dalı, Koreoloji-Koreografi Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans programından mezun oldu. Aynı yıl Koreoloji-Koreografı Sanat Dalında ücretli Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başladı.

11 Temmuz 2006 tarihinde H.Ü. Ankara Devlet Konservatuvarı'na kadrolu Öğretim Görevlisi olarak atandı ve halen görevini sürdürmektedir.

E-posta: goksu.ozakoglu@hacettepe.edu.tr